Esi sveicināts komanda.lv uzliku privilēģiju pasaulē! Jaunās paaudzes tehnoloģija tagad ir mūsu valstī kopā ar jums. Neatkarīgi no tā vai tas ir tekstilizstrādājums vai ādas (maki un somas) – mūsu uzlikas var izmantot dažādos sektoros. Komanda.lv uzliku 3D tehnoloģija piedāvā daudzas virsmu un krāsu kombinācijas, to struktūra ir elastīga, tādēļ šādā veidā jūsu logotipam ir neierobežota brīvība un tā piesaistīs uzmanību jūsu zīmolam.

Mēs izmantojam uzliku 3D takelāžas tehnoloģiju, ko nevar sabojāt nekādos laikapstākļos. Mūsu 3D takelāžas tehnoloģija ir aizsargāta ar starptautiskiem patentiem un licencēm. Ar šīs tehnoloģijas palīdzību mēs varam ražot ļoti detalizētus logo. Jūsu dizainparaugi iegūs labāku kvalitāti un daudz labāk izskatīsies. Mūsu uzliku 3D tehnoloģija samazina jūsu zīmola viltošanas risku. Tajā pašā laikā, 3D uzlikas novērsīs visas neparedzētās sekas kā, piemēram, krāsas noplūdi un krāsu nodilšanu!

Kādas ir priekšrocības?

  • 3D tehnoloģija – Izmantojot mūsu tehnoloģiju, ražojam visus logotipus 3D formātā!
  • Smalkākās detaļas – Jūs varat saskatīt pašas sīkākās detaļas savā logo!
  • Ilgmūžība – Ražojam jūsu logo pietiekami izturīgus, lai tie kalpotu ļoti ilgi!
  • Viegli tīrāms – Logo nebojāsies saskarē ar ūdeni, pateicoties matērijas īpašībām!
  • Atpazīstams – Jūs palielināsit sava logotipa un zīmola atpazīstamības līmeni!
  • Neatdarināms – Uzlikas ir aizsargātas ar starptautiskiem licencēšanas līgumiem; logotipi netiek atdarināti. Tādā veidā vienmēr tiek garantēta produkta oriģinalitāte!

Silikona etiķetes

  • Silikona pārneses etiķete

Silikona siltuma pārneses etiķete izveido skaistu 3D logotipu, kurš ir mazgājams arī veļasmašīnā. Šī pārneses metode ir dabai draudzīga. Tā var tikt staipīta un locīta, jo ir ļoti izturīga pret plaisām, kā arī pret ūdeni uz mazgāšanu. Atkarībā no jūsu vajadzībām, mūsu silikona pārneses etiķetes var tikt izdrukātas uz auduma etiķetēm, kokvilnas etiķetēm un PU etiķetēm.

  • Silikona pārneses lente

Silikona siltuma pārneses lenti bieži izmanto sporta apģērbiem. 3D silikona logotips var stiepties uz austā apģērba. Jūsu zīmolam mēs spējam izgatavot 1mm plānu 3D silikona siltuma pārneses logotipu uz austas apģērba, sintētiska apģērba un kokvilnas apģērba.

Sporta apģērbs

Pēc pasūtījuma mēs izstrādājam augstas kvalitātes pārnesi visu veidu sporta apģērbiem. Papildus tam, mēs ļoti aktīvi nodarbojamies arī ar vārdu, numuru un sponsoru logotipu uzdruku apģērbiem, īpaši futbola apģērbam. Aizraujošajam sporta apģērbu tirgum nepieciešams partneris, kurš atpazīst un paredz šī tirgus tendences. Mēs esam ideāls partneris, izstrādājot augstas kvalitātes un atšķirīgu logotipu jūsu sporta apģērbam! Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu jums sniegt sīkāku informāciju par sporta apģērbu apdruku.

Austās etiķetes

Tāpat, mēs varam jums piedāvāt austas etiķetes/logo jebkurā formā un krāsā. Ar izšūtām malām un līmes pamatni, izskatīsies, ka jūsu logo ir izšūts tieši uz jūsu sporta apģērba vai cita apģērba pēc pasūtījuma.

Austām etiķetēm/logo ir labāka struktūra kā izšuvumam, ideāla priekš detalizētiem dizainiem, un tas ir ļoti elastīgs. Maksimālā mazgāšanas temperatūra austām etiķetēm ir 40o C / 104 F.

Logo cenas

Logo veids Minimālais pasūtījums Cena
3D metal 1000 gb 2,65 EUR
3D 300 gb 1,80 EUR
Gumijas logo 1000 gb 2,30 EUR
Austa etiķete 300 gb 1,27 EUR

* Cenas norādītas standarta izmēriem 1-3 krāsu daudzumam, nestandarta izmēriem un krāsu daudzumam vairāk par 3, cenas var atšķirties!